Miroslavst

Otázka pro muže, jak se obouváte?

Kterou obuv nosíte nejraději? Polobotky, sportovní či jinou?

Nejlepší odpověď
Marsyas

Glády, jinak pohorky a sandále. Nikdy takové ty moderní žehličky a tak. Z toho se mi zvedá žaludek.

Další odpovědi
ten který je

Při výběru obuvy nešetřím a kupuji raději dražší obuv která je vhodná do horského terénu.

mosoj

Jo, jo už to jde hůř než dříve, ale obouvat mě nemusí .

anonym

V práci bezpečnou a pohodlnou. Jinak http://img.na­dapenny.com/t20/102­84/nadap131300870­330232.jpg

monkey

obuv v které se cítím dobře,na sport sportovní na procházky se psem více odolnou a sportovní a na výlety do hor pohorky…tím chci říct že absolutně nesejde na tom aby boty vypadali jako nejlepší boty na světě jako z reklamy důležité je aby především splnily svůj učel pro který si je člověk pořídí.....