Avatar uživatele
Jahoda

Otázka pro muže.

Muži, jak se Vám líbí tato kombinace: Žena měla hnědé vlasy (ani ne tmavé, ani světlé, tak středně). Má světlý obličej a vlasy si obarvila modročernu barvou. Sedí Vám světlý obličej a modročerné vlasy?

Ten popis je na mě. Já mám středně hnědé vlasy a světlý obličej. Chtěla jsem si vlasy obarvit na modročernou barvu, ale… Ke světlému obličeji by to vypadalo, že žena je nemocná, barva nepřirozená atd. Takže jsem raději sáhla po barvě „Ledová moka“. Zítra si budu barvit.

A ta otázka: Líbil by se Vám u ženy světlý obličej s modročernou barvou vlasů?

Myslím, že jsem udělala dobře, že si modročernou dávat nebudu, vypadala bych blbě. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, elektrikář, PostApMan, anonym před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal

Je všeobecný trend kotrastů a pestrosti.Nevím, jestli to platí i obličej, kontra vlasy.Myslím,že ano! Je potřeba zvážit i co si vezmu na sebe,jaké šaty ,boty a doplňky.Někdy sebelepší kombinace ženě nesluší a její půvaby vyniknou spíš, když podtrhne přirozenost.Je tolik salonů,kde Vám poradí.Vím,že to není laciná záležitost,ale to záleží na Vás.Hodně ůspěchů ve volbě přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Uběhlo 25minut, se vsadím že už spíš a moje odpověď bude zbytečná :)

Ono – tmavé vlasy a světlí obličej má své výhody( obličej,včetně očí vynikne) a je to tzv. typ ženy. A zase je to poměrně zásadní změna, která se dá ale zase lehce napravit v případě špatného dopadu (zesvětlění není až takový problém ..myslím)

Ledová moka ..to bude nějaká světle hnědá…asi (moc se vtom nevyznám) – neni to tak zásadní krok, pokud nechceš riskovat a jsi zvyklá – proč ne.

Ale je to tvé rozhodnutí..:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Myslím si že Vám to bude slušet…a nečervenejte se tolik,vždyt se není za co stydět.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Poraďte se u kadeřníka nebo vyzážisty viděl jsem to ve Vlastě rozdíl po zásahu odborníka na líčení a úpravu vlasů. Byl to malý zázrak
co zmnění pár maličkostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

mně by se to líbilo, proč ne? Ve středověku se za takovou kombinací mohli uběhat ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jahůdko nejsem muž a můžu se přidat?nejdřív odpovím na vaší otázku neumím si to moc představit když máte světlejší obličej tak modročerné vlasy musí být velký kontrast,já provedla přesně pravý opak jsem snědá a odbarvila jsem se na blon vypadám jako Olina od Pepka námořníka a korunu jsem tomu nasadila ostříháním

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Tohle je nesmylná otázka. Bez fotografie na ni nelze jednoznačně odpovědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

A ja myslel,ze jahode nejvic slusi cervena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To budete hezká Jahodo. A mohla byste svůj záměr změnit a přirozenou barvu vlasů přibarvit opět hnědou? Nebo jen použít lesk? Ono se to u slov těžko představuje. Sluší vám vaše barva ale nic proti.

Zdroj: http://www.li­deazeme.cz/fi­les/imagecache/dus­t_filerenderer_nor­mal/files/uplo­ad/story_pres­s/1867/124_001_jpg_490f1­0ffad.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hudler

myslím, že jako většina mužů, si nedokážu ty barvy představit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fedor

rád bych vám poradil, ale mám špatnou představivost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek