zjentek

Otázka pro min. 15let ženaté chlapy.. umíte ještě samostatně myslet? Má to cenu?

umíte ještě samostatně myslet? Má to cenu?

Nejlepší odpověď
dudu

Manželka tvrdí, že je u nás všechno podle mne a má jako vždy ve všem pravdu…

Další odpovědi
gecco

No – já se po 18 letech rozvedl (resp. byl jsem se rozveden)…
😉
Možná i proto, že jsem si svou ´samostatnost´ nenechal ´vzít´…
___
Jo – soužití s babama je děsný…
Bez nich je ještě ´vo kousek´ hůř…
😁

anonym

Co to má společného s manželstvím? Něco jiného je rozhodovat!

Pepa25

Tvůj dotaz doufám nesměřuje jen na manželku, že? Po mnoha letech manželství tě ve „svobodném myšlení“ omezují navíc už poměrně velké děti, v horším případě ti do toho ještě mluví tchyně / tchán … Takže: už od okamžiku svatby nerozhoduješ zcela sám a hlavně řešíš věci, které nechceš řešit, ale musíš a jen závidíš nezadaným, jejichž jediná starost je, jaké konkrétní BMW si koupit … 😉

carpediem

Zjentku nebuď najivní:-ooo

Myslet můžeš, ale ne nahlas.

mosoj

Máš dojem, že mně radí manželka ?

Emefej

Nevím, zeptám se manželky.

Kelt

Myslím, kdy je to potřeba. dálka manželství v tom nehraje žádnou úlohu. Něco dělám já, něco žena.

zjentek

barbakan: hodně ..hodně společného ..v souvislosti je stejná pravděpodobnost, jakože po tobě přijde i sůwa

zjentek

mosoj: no před rokem a půl to tak vypadalo