uccello

Otázka pro hráče Minecraftu: Jak na texty ve hře?

Všiml jsem si na některých serverech různých uvítacích cedulí s popisky, pravidly atd. Jak tyto věci udělat? Existuje nějaký dobrý web, kde je tohle všchno popsaný? Díky

Nejlepší odpověď
Roman71

Pokud tohle děláš jako admin na spawnu, text píšeš na dřevěné cedulky, které pokládáš na stěnu.. obdoba nástěnek. Samozřejmě se dají udělat i takové ty „plácačky na klacku“, ale na zdi je to hezčí.
Doplňuji:
Zkus tenhle link: http://minecraf­t.gamepedia.com/Craf­ting_recipes/cz