Mili @

Otázka pro holky: umíte si zabít kapra

a vadí vám to nebo ne – myslím tím – zabití živého tvora…

Nejlepší odpověď
iceT

Drive mi to nevadilo,umela jsem zpracovat i slepici a jine,krome kralika,od usmrceni az k uvareni,ale od jiste doby mi to dela hrozne zle.Takze pokud budu mit na vanoce rybu,tak jedine od tatíka uz prichystanou ke spotrebe,zabi­tou,vykuchanou­,no obalit,usmazit a snist pak uz je hracka.:-)

Další odpovědi
fofbal

Úplně klidně si toho kapra dejte zabít, je to mužská drastika. Tak proč vy ?. Vy, vy se postaráte o chutnou přípravu a vkusný štědrovečerní stůl. To ten chlap přeci jenom nedokáže.