zjentek

otázka pro chlapy důchodovýho věku ..kolikrát za život jste plakali?

Odpovědi
anonym

Sice nejsem důchodového věku,ale tobě dneska asi trošku hráblo viď?

anonym

Všem chlapům,kteří jsou odsouzeni pobírat invalidní důchod chtěl bych říct,že je to také důchod a jenom Pepka jim předčasně zaklepala na čelo.
Doplňuji:
http://lekarske­.slovniky.cz/le­xikon-pojem/mozkove-laloky-2

zjentek

Jugar, to ty nemusíš ani na psychárnu, jak radíš mně ..k tomu, aby ses dozvěděl, že máš velký potíže s empatií, ti postačí odpovědět na mý otázky

anonym

Empatie to teda určitě jo,ale někdy ty otázky snad hledáš mimo na´ši galaxii!

zjentek

nó ..to právě záleží, v který galaxii si žiješ