beer

Otázka pro admina: Proč byl dotaz „Co je umění“ přeřazen z kultury do zábavy?

Já to nevím a chtěl jsem se dozvědět, pokud možno, nějakou definici, existuje-li. Do zábavy jsem to nedával abych nedostal jen zábavné odpovědi! Možná mám jiný pohled na výklad Vašich pravidel pro kategorii otázek a proto mi zábavné připadne především Vaše počínání )))

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Admin se baví.

Další odpovědi
Valky

Asi si tam teď šoupe všechno, moje otázka ohledně vtahu, byla taky ze vztahů a rodiny dána do zábavy.. :)