xPeter

Otázka ohledně životopisu

Dobrý den,
Právě si píšu strukturovaný životopis a nevím co napsat do praxe, protože mám právě po škole, byl jsem na brigádě, ale to nevím, jestli to tam vůbec psát, nechat to prázdné vypadá taky docela blbě nebo ne ?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Nebál bych se zmínit, hlavně pokud se týkala toho, co jsi vystudoval. Navíc je to i tom, že se nebojíš práce.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud ta brigáda souvisí s tím na jakou pozici se hlásíš, tak jednoznačně napsat.

A pokud nesouvisí tak ji tam napiš taky, je to lepší než nic.

skorcovaz

Že jste absolvent a máte navíc nějakou praxi z brigády je určitě výhoda.

venkovan

Jistě napsat – studentům kteří u mne pracovali delší dobu to přímo říkám, aby to ve svém životopisu uváděli. Zrovna tak není od věci uvést praxi z řízení lidí – tedy třeba řízení projektů které jsi v průběhuů studia relizoval, vedení letních táborů, kroužků dětí a mládeže apod. Respektive aktivit, ze kterých je zřejmé možnost získání organizačních dovedností.
Ale nefixlovat – psát co skutečně bylo a je – leckterý zaměstnavatel si umí údaje ověřit.

mujsoubor.cz

Pokud se jednalo o dlouhodobější brigádu, tak ji tam určitě napiš. O těch jednodenních bych se asi spíše nezmiňoval, případně je napsal nějak souhrnně.

Zdroj: http://flek.cz/clan­ky/zivotopisy/jak-napsat-strukturovany-zivotopis-predloha