Avatar uživatele
xPeter

Otázka ohledně životopisu

Dobrý den,
Právě si píšu strukturovaný životopis a nevím co napsat do praxe, protože mám právě po škole, byl jsem na brigádě, ale to nevím, jestli to tam vůbec psát, nechat to prázdné vypadá taky docela blbě nebo ne ?
Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nebál bych se zmínit, hlavně pokud se týkala toho, co jsi vystudoval. Navíc je to i tom, že se nebojíš práce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud ta brigáda souvisí s tím na jakou pozici se hlásíš, tak jednoznačně napsat.

A pokud nesouvisí tak ji tam napiš taky, je to lepší než nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
skorcovaz

Že jste absolvent a máte navíc nějakou praxi z brigády je určitě výhoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jistě napsat – studentům kteří u mne pracovali delší dobu to přímo říkám, aby to ve svém životopisu uváděli. Zrovna tak není od věci uvést praxi z řízení lidí – tedy třeba řízení projektů které jsi v průběhuů studia relizoval, vedení letních táborů, kroužků dětí a mládeže apod. Respektive aktivit, ze kterých je zřejmé možnost získání organizačních dovedností.
Ale nefixlovat – psát co skutečně bylo a je – leckterý zaměstnavatel si umí údaje ověřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mujsoubor.cz

Pokud se jednalo o dlouhodobější brigádu, tak ji tam určitě napiš. O těch jednodenních bych se asi spíše nezmiňoval, případně je napsal nějak souhrnně.

Zdroj: http://flek.cz/clan­ky/zivotopisy/jak-napsat-strukturovany-zivotopis-predloha

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek