panenka

Otázka ohledně Notebooku

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat ted jsem si dala do nabiječky Notebook a chci se zeptat zda mě musí při nabijení svítit oranžová kontrolka.
Mám ho totiž na nabiječce a nesvítí vůbec a ani nejde zapnout děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Zkontroluj kontakty na nabíječce, pak vytáhni baterii a mrkni taky na kontakty – mají být všude lesklé – očisti.

Další odpovědi
funky

Někdy stačí nechat notebook a nabíječku odpočinout. Odpojit od elektrické sítě, vyjmout na chvíli baterku a podobně. Něvím jestli to pomůže, ale mě se to semtam stává a takto to řeším.

tom004

Ta,co je vedle konektoru napájení,svítit musí,a pokud je baterie vybitá,tak,by měla svítit,i kontrolka nabíjení.Jestli obě svítí,a přesto nejde zapnout,tak to už si moc netroufnu radit.

Michal Kole

Měla by svítit, pokud ne, tak může být jen spálená LEDka nebo může být problém v nabíjecích obvodech a na určení závady, potřebujš notebook a nabíječku rozebrat, vzít si schéma a měřit napětí, kam jde proud a kam už ne.

To je práce pro servis, který je na to vybaven jak technicky tak dokumentací.