Krčálek

otázka ohledně bristsých vánoc

dálší otázka ohledně zahraničních vánoc je:
1, co dělají obyvatelé anglie během dní 24–25 12
2, co mají obvykle během dne za jídlo
Díky moc za odpovědi

Odpovědi
SonsyMite

Jedí krocana, samozřejmě že né niak zvláštně chystaného (způsob: vytáhnout z mrazáku, narvat do něj omáčku, a do mikrovlnné trouby s ním).

venkovan

Jsou to převážně protestanti, tak slaví podle jejich tradic. Jen na toho krocana bych tak nesázel, není to evropský pták. I když za těch několik století co se dostal na stoly britských ostrovů se mohlo lecos změnit.

Ella

http://www.go­ogle.cz/search?gcx=c&ix=­c1&sourceid=chro­me&ie=UTF-8&q=bVelk%C3%A1+brit­%C3%A1nie+v%C3%A1no­ce#hl=cs&sa=X&e­i=JePuTuy5GdDtO­ceWmJ4G&ved=0CB­kQvwUoAQ&q=Vel­k%C3%A1+brit%C3%A1ni­e+v%C3%A1noce&spe­ll=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.,cf.osb&fp=5f7a0a4­21a2d3161&biw=1024&bih=6­53

stačí projít odkazy a najdeš hned všechno potřebné, stačí první dva…