taxio

Otázka ohledně Automobilů od 15 let

mam otázku na automobilů od 15 let takzvaná „Mopeaut“ Potřeboval bych vědět jestli je na to nějaký speciální řidičák nebo je to klasický řidičák od 15 let? Předem děkuju za odpověď

Nejlepší odpověď
kropitko

Klasický od 15 let, jestli vás tyto autíčka zajímají, tak více třeba zde.
http://www.mo­pedauto.cz/

Další odpovědi
lukas.zmizik

je na to ridicak skupiny AM ale kvuli te cene bych si rozmyslel, zda nepockat tri do 18-ti na normalni auto

Rocker

Potkávám tu občas podobného Aixama,jako sem dala Kropítko.Je hezký,vytuněný,ale nikdy by mě nenapadlo,že se prodává za takovou šílenou cenu.To bych si raději počkal do 18 a za stejný peníze si koupil třeba ojetý BMW.