robosobo

Otázka o Youtube.com­.Nevíte?

Dobrý den.Nevíte proč mi když chci nahrát video na youtube.com mi to napíše že to není podporovaný formát?(Dělám to přes Windows Movie Maker jako ostatní a jim to tam jde mne to píše neplatný formát.Nevíte proč?
Doplňuji:
??? jaký formát onse dá nastavit??Vím že to je tento formát:.MSWMM…Pokud se dá nastavit.Prosím napište jak.

Odpovědi
MadQuaker

A jaký používáte v MovieMakeru výstupní formát ? Např.: wmv, avi, …

masakrmen

Já sem nahrával video na youtube ve formátu wmv a šlo to v pohodě jestli to v tom nemáte, tak si to překonvertujte, konverterů je hodně, např:
http://www.wmvcon­verter.org/
sjeď dolů a tam klikni na „Click here to download Wmv Converter v3.2“

Bobmarley

mswmm je pouze projekt Movie Makeru, video musíš zkompletovat do něčeho normálního např Wmv