otázka o the sims 3

když si chci koupit the sims 3 domácí mazlíčci pro xbox musím mít základní hru the sims 3 ????

Nejlepší odpověď
Losos

Pozor, odpověď MacChilla by byla platná pouze pokud by se jednalo o PC verzi, ale na XBOXU je díl The Sims 3 : Pets hratelný zcela samostatně, není to tedy jen datadisk.

Navíc obsahuje i obsah ze základní hry, takže by byla hloupost si kupovat The Sims 3, když můžete koupit rovnoou Pets, kde máte jak rozšíření o mazlíčky, tak celou základní hru.

Další odpovědi
MacChill

ano, je to jen dodatek

Kuře

Nevím, všude píšou, že ano, ale moje sestra si stáhla do PC dodatek, jenže neměla základní hru, ale jde jí to normálně, bez problémů.