wenda

Otázka o Panence

všimla jsem si, že téměř u každé panenčině odpovědi jsou palce dolu. A to i přes to, že ty odpovědi jsou správné a dobré. Mola bych se vás zeptat proč to děláte??? Přijde mi to dost hnusné…
Doplňuji:
pro mojitek – JÁ ne… :)… ale opravdu.. protože mi to nejde.. :) ještě nejsem pokročilá…

Nejlepší odpověď
annas

Připojuji se k Qunetosovi. Zmínil se jen o několika „perlách“, které Panenka napsala. Nechci jí nijak ubližovat, ale domnívám se, že by opravdu měla v určitých oblastech omezit svou aktivitu, i když všechny její odpovědi nesleduji. Nemluvím o jejím pravopise. Udělování červených palců se netýká jen Panenky, ale i ostatní je získávají za odpovědi, které jsou naprosto správné.

Další odpovědi
quentos

Ne že bych se chtěl onoho agresora/oné agresorky zastávat, ale zkusme ho/ji pochopit; ono pak vyplyne, jak dalším palcům dolů předejít. Uvedu některé „perly“ z Panenčiných odpovědí, kterým si dotyčného/dotyčnou mohla znepřátelit:

  • „výraz BA CO DÍM pochází z perštiny a znamená směnu nebo odchod.“ (sic)
  • ve větě „navštívili jsme Pavlov_ příbuzné se píše měkké I.“
  • na otázku „co bylo za den 3.10.2003 odpoví (velkými písmeny, aby to nikdo nepřehlíd) "já jsem vám našla, že to byla sobota“. Přitom v jejím zdroji píšou pátek.
  • „slovo pořez značí člověka, který pořezává lidi. Je to vraždící slovo“ (sic)
  • „starý lapka znamená starší pan nezdělanec“ (sic)
  • na otázku „co znamená konzument 1. řádu“ odpovídá „konzument je spotřebitel nebo i odběratel“.

Pak se, Panenko, nediv, že se tu najde někdo, kdo se takto snaží dát nonverbálně najevo, že Tě má plné zuby. Pár rad do života:

  • raď jen v životních oblastech a oborech, kterým rozumíš, a nefušuj do všeho. On i první odkaz ze Seznamu či Googlu se může týkat úplně něčeho jiného, než myslíš
  • NEPIŠ SVÉ ODPOVĚDI VELKÝMI PÍSMENY, ABY JE JÓ NIKDO NEPŘEHLÉDL. Když jsou blbě, jako ty výše uvedené, vypadá to dvojnásob trapně.

Jahoda

I já jsem si toho všimla a je to dosti podlé!! Její odpovědi jsou většinou správné, ale někdo si na ni nejspíš zasedl a dělá vše proto, aby jí zmenšil procenta správných odpovědí! Je to hnusné a daná osoba ať se nad sebou ZAMYSLÍ!!!! Panenku znám dobře a nezaslouží si aby jí bylo ubližováno neprávem!

panenka

taky jsem si toho wendy všimla zřejmě je tu někdo kdo má v sobě hodně zášti a závisti.naprosto s vámi souhlasím že je to dosti hnusné.normální inteligentní člověk by to neudělál.(děkuji vám za zastání)

mojitek

V diskuzi uz jsme to probirali. Mam nazor,ze to dela zena-nekdo z Vas,ale co se tyce mne,tak je mi jedno kolik ma nekdo palcu dolu.Mam vlastni nazor..

u nekterych hodne zavadejicich odpovedi je zase palec,nebo palce nahoru-takze jako v kocourkove
Wenda : no prave,musi to byt nekdo kdo je minimalne pokrocily a ma hodne bodů-odpovedi,otazek atd. Ale jak pisu- chtelo by to tu celkove nejak doladit..

Michal

No,já bych o podlosti a hnusotě nemluvil,to jsou na můj vkus příliš silná slova.Asi se stalo něco, čím se stala nesympatickou.Jsem hluboce přesvědčem,že se to zítra může stát mně a komukoli na tomto portálu. Ale hnus vypadá jinak v mezilidských vztazích.

Zdroj: život,jako skoro vždy.

ten který je

Chtěl bych jen říci že to musí dělat nějaký škodolibý člověk,nechápu proč a at si z toho Panenka nic nedělá.Panenka je hodná a snaživá.

afro.minerva

Možná že sem přece jenom zavítá ta naše tolik oblíbená psychopatka Pink. Řekla bych, že ona je ten pravý adept. Už jí nikdo nebaští to její vymaštěný rozepisování sexuálních keců. Tak se možná Panence mstí takhle. Je pěkně trapná… Panenka se vždycky snaží dobře poradit. A nikoho tady nezajímá co s ní ta Pink má a nebo nemá za problém.

Panenko, máme tě rádi. Tak se na to vykašli. Ono jí to časem přestane bavit a tady to taky není jenom o těch palcích.

anetadela1

Já jsem si toho taky všimla a panence jsem zkusila navrhnout změnit, třeba i na chvíli, jméno. Pak se ukáže, zda je to kvůli panence nebo odpovědím.