bolak

Otázka nahouby

Rostou ještě?
Sbíráte?
Vyznáte se v nich, sbíráte i takové ty barevné, nebo jen to co má hnědý klobouk a zespoda žluté tečky?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak houby rostou, ale nedoporučuji je již v tomhle období sbírat. Mohou být přemrzlé a pak se vám z nich může udělat vážně hodně blbě,,,klidně se můžete i přiotrávit.
Doplňuji:
Tome,,tak buďte rád, že jste to ve zdraví přežilo,,,:-),,,já jsem se přiotrávila a bylo mi zle dva dni,,sakra zle, myslela jsem, že jsou to moje poslední hodiny,,,jinak tady pár článků,,,

http://search­.seznam.cz/?q=my­kologov%C3%A9+va­ruj%C3%AD+p%C5%99em­rzl%C3%A9+hou­by&sId=pQEzFE­USwc30WHUmnm1X&aq=&oq=­&sourceid=top&thru=

Další odpovědi
aramah

Rostou a sbírám ty červené s puntíky ty jsou nejhezčí :DD
Fakt rostou ale nechám je ke kontrole,manžel odklepne které skončí na talíři…

tom004

>Kropítko<,tak tohle čtu poprvé.Znám dost houbařů,kteří jsou schopni nasbírat jedlé houby i na vánoce pod sněhem.Na poklep jen zvoní,ale že by nám z nich někdy něco bylo,si nepamatuji.Dokonce jeden z těch „vánočních“ sběratelů,dnes už nežijící p. Moucha,byl členem ÚV mykologického svazu.Ale netvrdím,že to,v určitých případech není možné.

Drap

Málo, ale rostou. Sbíram dost druhů taky někdy, pokud najdu i ty zimní.

kropitko

Tome omlouvá se za překlep, mělo tam být přežil,,:-D,,ne přežilo,,,pardon.