Avatar uživatele
bolak

Otázka nahouby

Rostou ještě?
Sbíráte?
Vyznáte se v nich, sbíráte i takové ty barevné, nebo jen to co má hnědý klobouk a zespoda žluté tečky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, aramah, tom004 před 4558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak houby rostou, ale nedoporučuji je již v tomhle období sbírat. Mohou být přemrzlé a pak se vám z nich může udělat vážně hodně blbě,,,klidně se můžete i přiotrávit.
Doplňuji:
Tome,,tak buďte rád, že jste to ve zdraví přežilo,,,:-),,,já jsem se přiotrávila a bylo mi zle dva dni,,sakra zle, myslela jsem, že jsou to moje poslední hodiny,,,jinak tady pár článků,,,

http://search­.seznam.cz/?q=my­kologov%C3%A9+va­ruj%C3%AD+p%C5%99em­rzl%C3%A9+hou­by&sId=pQEzFE­USwc30WHUmnm1X&aq=&oq=­&sourceid=top&thru=

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Rostou a sbírám ty červené s puntíky ty jsou nejhezčí :DD
Fakt rostou ale nechám je ke kontrole,manžel odklepne které skončí na talíři…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

>Kropítko<,tak tohle čtu poprvé.Znám dost houbařů,kteří jsou schopni nasbírat jedlé houby i na vánoce pod sněhem.Na poklep jen zvoní,ale že by nám z nich někdy něco bylo,si nepamatuji.Dokonce jeden z těch „vánočních“ sběratelů,dnes už nežijící p. Moucha,byl členem ÚV mykologického svazu.Ale netvrdím,že to,v určitých případech není možné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Málo, ale rostou. Sbíram dost druhů taky někdy, pokud najdu i ty zimní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Tome omlouvá se za překlep, mělo tam být přežil,,:-D,,ne přežilo,,,pardon.

před 4558 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek