Trpaslik94

Otázka na zkušenější kuřáky. Šlukují se doutníčky?

Dobrý den,

otázka na zkušenější kuřáky, šlukují se ty malé doutníčky co mají tvar cigarety? (např. Moods, Camel Purple)
Vůbec s tím nemám zkušenosti, že se doutníky nešlukují (látky se vstřebají přes sliznici) je mi jasný, ale co u doutníčků? Je to něco mezi cigaretou a doutníkem. První jsem raději nešlukoval, ale žádný pocit a chuť na cigaretu jsem měl dále, tak druhou už jsem opatrně šlukoval. Nechci si zbytečně přivodit nějaký problémy, jsou případy kdy nezkušení šlukovali klasický doutník a pak jim nebylo zrovna dobře pár hodin. Jak je to teda?

Díky.

Nejlepší odpověď
ahold

Píšeš, že si nechceš způsobit nějaké problémy. Tak přestaň s kouřením. A peníze investuj spíš do nějakých pomůcek k odvykání. Tvoje tělo ti bude vděčné.

Další odpovědi
Malvína

Pokud je to mezi cigaretou a doutníkem a je tam filtr, tak se klasicky šlukuje. Když dáváte za příklad Camel Purple, což má být náhrada za původní borůvkové cigarety Camel, které se zde už dlouho neprodávají, tak je to na způsob klasické cigarety, akorát obalené v doutníkových listech. Takže normálně šlukovat jako klasickou cigaretu. Zkoušela jsem, mě to neoslovilo, chuť borůvek mizivá a zdaleka ne tak intenzivní, jako u cigaret, divně to smrdí a hrozně dlouho hoří. Ale vyzkoušejte 🙂