Otázka na počet druhů vánočního cukroví byla asi především pro dámy. ?

Ale co pánové?
Taky vám nejvíc chutná kradené, ještě teplé cukroví přímo z plechu?
Taky u toho dostanete přes ruku „Nežer to, to je na vánoce!“
Taky máte na Štěpána největší chuť na zavináče?
Taky slyšíte na Tři krále „Koukej dojíst to cukroví, já jsem se s tím pekla…“

P.S. ten otazník v otázce není překlep, to je pro puristy.

Nejlepší odpověď
anonym

Jelikož se za dámu nepovažuji, tak odpovím ačkoliv nejsem ani muž. Teplé cukroví ještě z plechu je nejchutnější. Přes ruku mě nikdy nikdo neplácnul když jsem ujídala. Zavináče nejím a na Tři krále se někdy ještě cukroví dojídalo.
Doplňuji:
Sama jsem nikdy cukroví nepekla, ale pomáhala při rodinném pečení – za což jsem si vysloužila cukrovou odměnu. Někdy – pokud je možnost – koupím trochu cukroví v obchodě (což dělám i na velikonoční svátky).

Další odpovědi
zoravselicho

Já musím říct že rozhodně neprudím nikoho aby nejedl cukroví do vánoc. My moc cukroví nemusíme ale já jej ráda peču. Teď jsem dělala rohlíčky, a jedla jsem je ještě teplé z plechu. Co jsem upekla to jsem rovnou snědla. Nepotřebuji je mít na vánoce u tabule, tam je salát a kapr. CUkroví je jenom tak pro radost a ke snídani.