OTAZKA NA PANENKU OHLEDENE REKVALIFIKACE

CO KDYZ Z PRACAKU NEBERU ANI KORUNU TAK TO SNAD NAROK NA NEJAKE PENIZE MAM NE

Odpovědi
panenka

pokud nepobíráte peníze z pracáku měla byste zajít na váš socialní odbor-městský úřad kde vám budou peníze vyplácet oni.to jste musela dostat dva nebo jeden papír který v den kdy jste přestala pobírat peníze od ÚP jste měla právě ten papír zanést na ten socialní odbor kde už by se o vás starali ted oni

standa

Ještě doplňuji, že každý z nás (ať již pobírá dávky v nezaměstnanosti či ne) má za určitých podmínek nárok na SOCIÁLNÍ DÁVKY.

V níže uvedeném zdroji je odkaz na obdobnou otázku, kde je uveden výčet možných sociálních dávek, které byste teoreticky mohla pobírat…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/socialni-podpora