Avatar uživatele
mojitek

Otázka kterou jsem zadal „Súdna sieň“ proč a kým byla odstraněna??

Otázka kterou jsem zadal „Súdna sieň“ proč a kým byla odstraněna??
Doplňuji:
nebyl důvod,kodex jsem taky neporušil.Hlavně mi nic nepřišlo mailem čím bych se provinil.Kdejakej úchyl je tady jak doma ,tomu to nikdo nesmaže-mě ano-dost podivný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3535 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Dopoviem odpoveď, ktorú som odoslala na medzičasom odstránenú otázku:
V súdnej sieni hrajú prevažne neherci, ktorí prešli konkurzom na dané postavy.
Jedine v prípade ak u svedka, či niektorej z protistrán treba väčšie skúsenosti pred kamerou , vyberajú sa buď amatérski herci, semtam aj profesionál, alebo už skúsenejší komparzisti.
Advokátov a sudcov, ktorých úloha je zložitejšia, hrajú už ľudia, ktorí už stáli pred kamerou viackrát, buď ako amatéri, alebo profesionál.
Ps
prečo bola otázka odstránená som ani ja nepochopila, nevidela som v nej reklamu a ani nič závadného.
Ale zjavne Hopkirk (Duch detektíva z anglického seriálu) to tam odhalil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Odůvodnění ‚proč‘ ti přišlo, nebo přijde mailem. Odstranit ji nechal někdo z oprávněných, případně sám administrator. 😉
Doplňuji:
Pokud bys neporušil kodex (pravidla na zakládání otázek ap.), admin ji vrátí sám.
Praxe

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Čili jde jen o hru s „herci/neherci“ kteří nemají s případem vlastně nic společného. Já si na toho Hopkirka počkám ,a pokud otázku neodstranil admin,tak budu chtít vědět kdo jí odstranil.Děkuju ,Led 😉

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Príbehy sú vyberané podľa skutočných prípadov a upravené, aby nik nemohol poznať skutočné postavy. Pred tým než to začala dávať JoJ išlo to napríklad na „Moskve“ v nemecky hovoriacich televíziach a podobne. Podobný spôsob, ale už viac s hercami sú napríklad „rodinné príbehy“ , ktoré sú u nás prekladané a upravované z ruskej verzie…

Vy poznáte aj Randala? oni totiž všetko odhaľujú spolu :)
PS. len hopkirk chodil vždy v bielom…

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

jj,jasněže poznám i Randala. Děkuju za info.PS: ještě mi nikdo neoznámil proč byla otázka odstraněna. Že by inkvizice? :D

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek