mojitek

Otázka kterou jsem zadal „Súdna sieň“ proč a kým byla odstraněna??

Doplňuji:
nebyl důvod,kodex jsem taky neporušil.Hlavně mi nic nepřišlo mailem čím bych se provinil.Kdejakej úchyl je tady jak doma ,tomu to nikdo nesmaže-mě ano-dost podivný

Nejlepší odpověď
led

Dopoviem odpoveď, ktorú som odoslala na medzičasom odstránenú otázku:
V súdnej sieni hrajú prevažne neherci, ktorí prešli konkurzom na dané postavy.
Jedine v prípade ak u svedka, či niektorej z protistrán treba väčšie skúsenosti pred kamerou , vyberajú sa buď amatérski herci, semtam aj profesionál, alebo už skúsenejší komparzisti.
Advokátov a sudcov, ktorých úloha je zložitejšia, hrajú už ľudia, ktorí už stáli pred kamerou viackrát, buď ako amatéri, alebo profesionál.
Ps
prečo bola otázka odstránená som ani ja nepochopila, nevidela som v nej reklamu a ani nič závadného.
Ale zjavne Hopkirk (Duch detektíva z anglického seriálu) to tam odhalil.

Další odpovědi
www

Odůvodnění ‚proč‘ ti přišlo, nebo přijde mailem. Odstranit ji nechal někdo z oprávněných, případně sám administrator. 😉
Doplňuji:
Pokud bys neporušil kodex (pravidla na zakládání otázek ap.), admin ji vrátí sám.
Praxe

mojitek

Čili jde jen o hru s „herci/neherci“ kteří nemají s případem vlastně nic společného. Já si na toho Hopkirka počkám ,a pokud otázku neodstranil admin,tak budu chtít vědět kdo jí odstranil.Děkuju ,Led 😉

led

Príbehy sú vyberané podľa skutočných prípadov a upravené, aby nik nemohol poznať skutočné postavy. Pred tým než to začala dávať JoJ išlo to napríklad na „Moskve“ v nemecky hovoriacich televíziach a podobne. Podobný spôsob, ale už viac s hercami sú napríklad „rodinné príbehy“ , ktoré sú u nás prekladané a upravované z ruskej verzie…

Vy poznáte aj Randala? oni totiž všetko odhaľujú spolu :)
PS. len hopkirk chodil vždy v bielom…

mojitek

jj,jasněže poznám i Randala. Děkuju za info.PS: ještě mi nikdo neoznámil proč byla otázka odstraněna. Že by inkvizice? :D