david22

Otázka, která se týká vzhledu mužů: líbí se vám u mužů spíše úzké rty, nebo spíš, když je má plnější?

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak můj bývalý muž má plné rty,do kterých jsem se tenkrát zbláznila. Stále na sebe upzornovaly,pro­vokovaly k políbení a mazlení. Byly pro mě přímo magnet…
Je to hezké,ale samozřejmě jak pro koho. A hl.jsou hlubší priority.:-)

Další odpovědi
anonym

Líbí se mi chytří muži, kteří netrpí mindráky a vědí, co chtějí. Pokud jsou k tomu ještě i pohlední, je to vítané plus.
Rty jsem opravdu nikdy neřešila.

hanny 2

Líbí se mi všeobecně rty plnější – u mužů i u žen.

Damiana

Tak akorát – ani tenká čárka, která evokuje neustálé sevření vztekem, ani „votlemenej bulíček“, jak jsme v dětství říkali těm, co pořád žužlali nějaký ten žvanec. Zkrátka takové, jaké má můj muž. 🙂
Nejvíc ale stejně záleží na tom, co skrze ty „rety“ dotyčný vypouští ven…

zzzzz

je mi to jedno, hlavně když je hodný.

aramah

Tak to jsem fakt nikdy neřešila :)

Moniccc

Ke každému se hodí jiný typ rtů. Pokud má muž charisma, na rtech nezáleží. Pokud nás přitahuje celkově, rty neřešíme :) Já sice dávám přednost plnějším, ale to už jsou maličkosti :)

pusinka50

Tak nevím, abych se tě nějak nedotkla, ale úzké rty všeobecně se říká, že to nejsou moc dobří lidé, jsou sobečtí, zahledění do sebe. U jednoho takového, kterého jsem znala, to platí na 1000%, to byl pěknej hajzl.
Mně lákají plné rty, přímo mě svádí k políbení a ti lidé s plnými rty, co znám, jsou dobří lidé, neublížili by.

Petra09

Plne rty se mi libi a zaujmou a uzky se mi vubec nelibi.

pizlicka

nevim proc,ale me se libi spise uzke rty.stihla vysoka postava,krasne dlouhe stihle ruce.

fcoop

Tedy – abych pravdu řekl – je mi to ukradené,ulou­pené,lhostejné – tak nějak.

Amie

nad tímto nepřemýšlím. Mě zajímají pouze vlasy a kalhoty – zda je má hustý, delší a hlavně jestli mu sluší a aby kalhoty neplandali v půli žerdi a téměř mu nepadali jak je v módě.
Ale rty… Asi jak u koho. ne každému sluší vše, že?