Avatar uživatele
david22

Otázka, která se týká vzhledu mužů: líbí se vám u mužů spíše úzké rty, nebo spíš, když je má plnější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2, pizlicka, anonym, zzzzz před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Tak můj bývalý muž má plné rty,do kterých jsem se tenkrát zbláznila. Stále na sebe upzornovaly,pro­vokovaly k políbení a mazlení. Byly pro mě přímo magnet…
Je to hezké,ale samozřejmě jak pro koho. A hl.jsou hlubší priority.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Líbí se mi chytří muži, kteří netrpí mindráky a vědí, co chtějí. Pokud jsou k tomu ještě i pohlední, je to vítané plus.
Rty jsem opravdu nikdy neřešila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Líbí se mi všeobecně rty plnější – u mužů i u žen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Tak akorát – ani tenká čárka, která evokuje neustálé sevření vztekem, ani „votlemenej bulíček“, jak jsme v dětství říkali těm, co pořád žužlali nějaký ten žvanec. Zkrátka takové, jaké má můj muž. 🙂
Nejvíc ale stejně záleží na tom, co skrze ty „rety“ dotyčný vypouští ven…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

je mi to jedno, hlavně když je hodný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak to jsem fakt nikdy neřešila :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Moniccc

Ke každému se hodí jiný typ rtů. Pokud má muž charisma, na rtech nezáleží. Pokud nás přitahuje celkově, rty neřešíme :) Já sice dávám přednost plnějším, ale to už jsou maličkosti :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Tak nevím, abych se tě nějak nedotkla, ale úzké rty všeobecně se říká, že to nejsou moc dobří lidé, jsou sobečtí, zahledění do sebe. U jednoho takového, kterého jsem znala, to platí na 1000%, to byl pěknej hajzl.
Mně lákají plné rty, přímo mě svádí k políbení a ti lidé s plnými rty, co znám, jsou dobří lidé, neublížili by.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Plne rty se mi libi a zaujmou a uzky se mi vubec nelibi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nevim proc,ale me se libi spise uzke rty.stihla vysoka postava,krasne dlouhe stihle ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Tedy – abych pravdu řekl – je mi to ukradené,ulou­pené,lhostejné – tak nějak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

nad tímto nepřemýšlím. Mě zajímají pouze vlasy a kalhoty – zda je má hustý, delší a hlavně jestli mu sluší a aby kalhoty neplandali v půli žerdi a téměř mu nepadali jak je v módě.
Ale rty… Asi jak u koho. ne každému sluší vše, že?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek