Otázka k zamýšlení?

Jestli že dentisti vydělávají na zkažených zubech, proč bych měl věřit zubní pastě, kterou doporučuje 9 z 10 dentistů?

Nejlepší odpověď
zjentek

a to jsme jen u pasty, ale co takhle třeba tabletky? Jestliže farmacie vydělává na nemocných a zkažených lidech......

Další odpovědi
setapouch

I zubař je lékař. A lékař je placen za léčení, nikoli vyléčení.

Awe

Zubní pastu nepotřebuješ k tomu aby sis dokonale vyčistil zuby,jde to i bez ní.Pasta více méně slouží k tomu aby si měl svěží dech.Zbytek je jen reklamní trik :)

Agneta

Ano, máš pravdu…je to logické:DDD
Člověk se fakt musí zamyslet.

Já používám zubní pastu bez fluóru, je to k tomu ještě koncentrát, takže stačí jen „čočková“ pecička na kartáček:D

gecco

Já bych takové pastě rozhodně ´věřil´, jen nevím, jaké výroky…
😉

marci1

Věř si nebo nevěř. Na zubní pastě nezáleží, důležitější je pravidelné čištění zubů ( min. 2× denně ) a měkký kartáček. 🙂

cochee

Já používám neviditelnou zubní pastu. Tu žádný z dentistů nedoporučuje.