Avatar uživatele
Monyszek

Jak je pravděpodobné, že mě škola osvobodí od praxe?

Vím, že záleží na škole, ale zajímalo by mě, jaká je pravděpodobnost, že mě škola – sanozřejmě s lékařským potvrzením osvobodí z přibližně 40 hodin praxí, které se na gastro škole skládají z plesů, rautů, bývají fyzicky náročné a trvají do ranních hodin?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Otázka, na niž vám poskytne odpověď´jen škola. Jde o její kompetenci, musí postupovat podle platné vyhlášky. Naše vyjádření není směrodatné.

Neuvedla jste typ školy. Maturitní nebo nematuriní obor? Takže jen obecně.

Ale zpravidla platí, že praktický výcvik je povinný, je součástí učebního plánu. Bývá klasifikovaný, vypracovává se zpráva z praxe, na konci studia se pak koná praktická zkouška. Takže jak ji chce zvládnout?

Nevím, zda může škola povolit výjimku a dát vám náhradní práci. Ale uvědomujete si, , že vlastně tato činnost bude naplní vašeho dalšího zaměstnání?.

Nechce se mně věřit, že by účast na uvedených akcích končila až v ranních hodinách, když jde převážně o nezletilé studenty.

Zkuste si projít informace Ing. Růženy Klímové – Praktický výcvik učňů a studentů.
http://www.ucetni-portal.cz/prakticky-vycvik-ucnu-a-studentu-608-c.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Tak to zkus a uvidíš. Jenom by mě zajímalo, co budeš dělat po absolvování školy, až budeš muset pracovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Šance je velmi malá. Pokud ti přesto škola vyhoví, bude ti ta praxe určitě chybět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Obávám se, že žádná.
Nesplní-li žák v příslušném ročníku povinnou
praxi, nemůže postoupit do dalšího ročníku.

Jedině (Snad) kdyby sis místo této našla jinou praxi,
pak by to záleželo na vedení školy …

Otázkou je i to, jestli by ti lékař, který vystavil potvrzení,
že je pro tebe zvolená škola vhodná, vystavil potvrzení
o nevhodnosti pra­xe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek