dohnalka79

Osvědčený tip na odstranění molusek u dětí?

dcera má od svých 2 let moluska na zadku a stehnech,několikrát jsme byli u kožní lékařky vyřezávat ale vždy se objevily znovu,kamarádka mi poradila vypichnout jehlou a zakapat betadine ale bohužel opět bez výsledku,děkuji za tipy

Nejlepší odpověď
Lékárna

Několik našich pacientů opakovaně použilo přípravek Infectodell.

Další odpovědi
hanulka11

zde se o tom diskutovalo, třeba vám to pomůže
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=co+jsou+to+mo­lusky&sa=Vyhle­dat#467

ARIS

Nám se osvědčil postup: „puchýřek“ propíchnout jehlou až bude malinká kapička krve a pak zakápnout mastí – antibiotikum Framykoin.