libin99

OSVČ doklady o zaplaceni s.p. a z.p

Ahoj lidi chci se zeptat jestli musím mít nějak doložený, že jsem platil soc. a zdr. pojištění. Ze soc. mě poslali, že mám vše zaplaceno. Tak nevím proč bych jim to měl ještě nějak dokládat. Jde o to, že jsem to platil jednou příkazem pak zaS jinak s jinýho učtu atd.. Dohledat to asi půjde ale zbytečně se mě to dělat nechce. dík za radu.

Odpovědi
jirkajirka

Doložit byste to měl hlavně sám pro sebe,Protože se to účtuje v peněžním deníku jako výdaj z pokladny a tyto doklady se musí ukládat minimálně 10 roku. Buď se založí složenky nebo třeba kopie z účtu z kterých to bylo placeno.