fortin

Ostravské zpěvačky

Jména. Za posledních 30 let.

Nejlepší odpověď
quentos

Věra Špinarová, Marie Rottrová

Další odpovědi
vagra

Pokud máte na mysli zpěvačky,které v Ostravě začínaly,pak to jsou-Marie Rottrová,Věra Špinarová,Hana Zagorová a Iveta Bartošová.

anonym

Potvrzuji ty tri jmenovane a pridavam Heidi Janku.Iveta v Oetrave zacinala,ale nejak ji jako zpevandu neberu,od ni tech orisku bylo uz prespriliz a na matejskou taky nejezdim,leto porad nic.