zebra8

Ostrava – kam jít na výlet?

Mam čtyři hodiny na výlet v Ostravě – kam bych mohla jít? nemělo by to být daleko od Hlavního vlakového nádraží, nejlepší by bylo aby na To místo jela přímá MHD.

Odpovědi
cochee

Zoo! Cesta trvá 20 minut, bohužel po nedávné rekonstukci sítě MHD se tam nelze dostat bez přestupu. Trolejbus linka 106, přestup na zast. Revírní bratrská pokladna na trol. 104, ve špičce i jindy přes den to bývá přípoj – trolejbusy na sebe na zastávce čekají.
Doplňuji:
Zoo je v listopadu až lednu otevřena od 9 do 16 h. www.zooostrava.cz

lolitka123

Ahoj, 4 hodiny na výlet v Ostravě je hodně málo, je tam hodně míst, které je škoda nenavštívit, když už tam člověk jede 🙂. Když bude pěkně, tak určitě navštívit ZOO nebo se podívat přímo do centra..,udělat si příjemnou procházku, či navštívit nákupní centrum Karolína. Být tebou, zůstanu tady i na noc, můžeš přespat třeba v hatelu jan maria (http://www.jan-maria.cz/) a večer navštívit Stodolní 🙂