Sarrow

Ospalost nebo přespalost?

Tak jsem měl včera maturitní ples a před chvilkou jsem se vzbudil…

A tak si říkám, co je horší?
Spát pouhé 4 hodiny nebo se přespat na 18 hodin? Obojí člověka neuvěřitelně vysílí…

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
www

Neřeš horší/lepší. Pokud spals v pohodě tak dlouho, organismus to asi potřeboval 😁.
Lepší je poslouchat tělo, než hodinky.

Další odpovědi
Alesh

V pr*eli budeš tak jako tak. 🙂 Prostě se do spaní nenuť, pokud to na tebe přijde, tak si jdi lehnout třeba i jen na ty 4 hodiny. Na kratší dobu než 2 hodiny bych se na to asi spíš vyprdl. 🙂

Damiana

Já stihla v pátek dva(!) plesy a včera jeden další. Vstávala jsem dneska kolem desáté a hned jsem si šla zaplavat. Cítím se unavená příjemně. V mém případě ale hraje roli i to, že nepiji žádný alkohol. Jestli ty ano, nesváděla bych to na přespání ani nedospání. To jednorázové „vysílení“ by mohla být jen kocovina…:-)

KatkatkaW

Myslím že horší je přespat se. Já ve všední dny zpravidla spím 5–6 hodin denně a nijak mě to neomezuje. Když ale o víkendu spím víc než třeba 12 hodin, jde to s mou schopností z kopce…