Thor841

Můžete mi doporučit Osobni vuz, který má velky kufr, ale aby to nebyl kombik??

Ahoj vsem, prosim o radu. Hledam starsi vuz, ne v kombiku, ale zaroven aby mel co nejvetsi kufr. Na podvozek kocarku a korbicku. Jestli nafta nebo benzin me az tak nezajima. Dekuji vsem za pomoc a radu :).

Nejlepší odpověď
zzzzz

Octavia, Passat, Vectra je jich spousta.

Nejlepší jsou ale kombíky, proč ho nechcete? S kombíkem se couvá lépe než z pětidvéřem.

Další odpovědi
anonym

Zkus ještě napsat cenový limit a požadovaný nájezd…
😉
Protože podle ´zadání´ otázky bych ti přecejen doporuči kombíka, Dacia Logan nebo Lodgy – má naprosto ´jedinečný´ poměr cena/výkon – a kočárků do kufru dáš i několik.
😉

Rocker

Když nechceš kombíka,zkus třeba VW Sharan,Ford Galaxy ,Seat Alhambra nebo podobný.Já mám Renaulta Espace,vejde se do něj 5 lidí,za zadní sedačky horský kolo,do kufru pod mezipodlahu spousta zavazadel a na mezipodlahu 2 velký psi.A když vyndáš zadní sedačky,můžeš stěhovat nábytek:-)

Milan8911

Co třeba Citroen picasso? Viz: http://www.ci­troenpicasso.cz/

zzzzz

🙂 jednou jsem už v Loganu jela, fakt velké auto, ale strašně hlučné i přes zavřené okna byl v autě strašný kravál. No absolvovat tím cestu do Chorvatska, tak bych z toho ohluchla, jak po týdnu na techno party 😁

Ale kufr fakt velký, celé auto je velké dokonce i na nohy na zadních sedadlech je místo 🙂 Jen není nijak izolované na hluk ☹

anonym

Za ty prachy?
😉
Ono ani nemá nijak ´zvláštní´ jízdní vlastnosti – v zatáčkách se naklání, je ´pomalé´ a ´zdechlé´ (su zvyklý na 103 kW Oktávu s 6MT), ale za ty prachy je bezkonkurenční – pokud řešíš cenu.
😉

zzzzz

To jo, za ty prachy je dobré, je i docela vysoké:-))
Možná že v nějaké lepší výbavě k němu dávají Otíkové klapky:-DDD

Jinak Dacia je v posledních letech docela OK, hlavně Duster by se mi líbil:-))

Rocker, to je sice velké auto ale má větší i spotřebu, v benzínu neuživitelné.-((( Sharanem jsem jezdila a žral snad i trávu kolem cesty, ale byl fakt velký a pohodlný.

anonym

Jo jo – Duster má sice chudou výbavu, ale ´techniku´ od Nissanu, takže vyladění podvozku i AWD má výborné. Jen škoda slabých dieslů – s takovým točivým momentem se ani s krátkou jedničkou do těžkého terénu nehodí…