osobní bankrot

prosím o odkaz na poradnu,popř. právního zástupce v okrese most, který mi pomůže sestavit vyhlášení osobního bankrotu.děkuji šimková

Odpovědi
standa

V Mostě je 17 advokátů (tedy soudě podle vyhledávače stránek www.pravnicion­line.cz, na které odkazuji níže ve zdroji)

A který z těchto advokátů je „lepší“ na insolvenční právo, tak to si budete muset zjistit sama…

p.s. po najetí stránky pravnicionline.cz si klikněte na záložku SEZNAM ADVOKÁTŮ a zde si zadejte město MOST a klikněte na „vyhledat“

Zdroj: www.pravnicion­line.cz/cz/cs-CZ/LegalDirec­tory.aspx