osobní bankrot

prosím jak mohu podat osobní bankrot?

Odpovědi
COVERENDER

Bud sam dopisem se všemi náležitostmi insolvenčnímu soudu, nebo pres firmu ktera se tim zabývá. Druhou variantu bych videl jako praktičtější. Na toto tema tu jiz otazka padla- viz odkaz www.odpovedi.cz/o­tazky/je-lepsi-podstoupit-exekuci-nebo-vyhlásit-osobni-bankrot

standa

…a já jsem ten kolegou zmiňovaný odkaz na obdobnou otázku strčil níže do zdroje 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-podstoupit-exekuci-nebo-vyhlasit-osobni-bankrot