čzůzinka

osobní bankrot

pro vyhlášení osobního bankrotu musím prokázat,že po dobu pěti let jsem schopna zaplatit 30procent z dlužné částky, ale na to dosáhnu jen pokud do svých příjmů započtu i vyživné a přídavky na děti.Může to být uznáno jako příjem?

Odpovědi
insolventni

Dobrý den,sám sem v insolvevci,a při sepisování,protože mi na dceru chodí alimenty,mi to započítali do příjmů..tak myslím že to tak je,,víc vám bohužel nepomůžu a hlavně nedávejte návrh sama,,mně to dělala jedna firma,,a už mám po soudě a mám povolené oddlužení,dá se to přežít..