rozarka

Osobní bankrot

Hledám ochotného a levného právníka na sepsání a podání osobního bankrotu ve Zlíně.

Nejlepší odpověď
standa

Když odhlédnu od paradoxu „levný x ochotný“, tak vám nezbyde než si pár advokátních kanceláří obvolat…

http://maps.go­ogle.cz/maps?o­e=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&um=1&ie=UTF-8&q=advok%C3%A1ti+­ve+zl%C3%ADn%C4%9B&fb=1­&gl=cz&hq=advok%C3%A1ti&­hnear=Zl%C3%AD­n&view=text&e­i=kMZWTMmVJ9u­hOOKMkZ4O&sa=X&o­i=local_group&ct=mo­re-results&resnum=1&ved=0C­CwQtQMwAA