lexx

Osmák versus křeček

děcka mají osmáka ( Octodon degus ) a chějí křečka, smí do jedné klece, nesežerou se ? no možná vypěstujem nový živočišný druh neznámý v přírodě

Doplňuji:
ta klec je důležitá poáč máme ještě kočku a ta si může myslet že je to myš

Nejlepší odpověď
Babsi

To teda nesouhlasím, že by se nepoprali. Křeček, zvlášť samec je velice agresivní zvíře, co se týče jeho vlastního prostoru. Když jsem dala křečka k morčeti dopadlo to hodně špatně pro morče..

Další odpovědi
anonym

osmák degu-výborné zvířátko oproti němu je křeček jen nějaký číňanský kšunt.
Neměli by si vadit, ale musíte je sledovat prvních pár dnů