david22

Oslovení „Vážený pane děkane“. Píše se malým, nebo velkým písmenem u slova děkan?

Nejlepší odpověď
anonym

Ondro, prosím, méně spěchej. Písmeno d je opravdu v tomto případě malé. Ale kapku jsi to přepískl – David22 to napsal správně a správně má být: Vážený pane děkane.
Jaképak pana? A tos psal, jak si vše po sobě kontroluješ. Chybička se vloudila.

Další odpovědi
ondra07

Děkan se píše s malým.
Tzn.: „Vážený pana děkane“.

Děda Louda

Milé ocko, tady nejsi na chatu. Korespondence mezi uživateli nepatří mezi odpovědi. Máš-li na srdci dobrou radu nesouvisející přímo s otázkou, vlož ji do diskuze, případně se obrať přímo na adresáta, pokud to má povoleno ve svém profilu.