Drap

Oslavujete dnes začátek nového čínského roku?

Nejlepší odpověď
annas

Právě jsem si uvařila královský čínský čaj Pu-erh, který je ochucený kousky broskve, a popíjím bez ohledu na to, jaký je den.

Netušila jsem, že dnes slaví … jediné plus, že jsem skoro o měsíc mladší.

Další odpovědi
Kepler

Ani náhodou, Číňani mi jsou volní. Je to jejich kultura, oni taky neslaví evropské svátky. Zeman možná slaví.

Lamalam

Jo, peču pandu.

zjentek

Jo, zajícem na kmíně a česneku.

Lamalam, tak to souhlas ..dnes vhodnější než kohout na víně ;)

briketka10

Neslavím začátek nového čínského roku.
Jsem podle něj ve znamení hada a nyní
je ve znamení kohouta.

https://www.vi­posobnosti.cz/in­page/ohnivy-kohout-bude-v-roce-2017-nejen-o-laskavosti-a-marnivosti/#

Slecna 007

Ano, má být velmi příznivý a pozitivní 🙂
Těším se na růžové zítřky.

JájsemRaibek

是的,我慶祝

Shì de, wǒ qìngzhù

http://img.csfd­.cz/files/ima­ges/film/photos/000/251/­251113_18ecc7­.jpg

Stingo

Já to ani nevěděla, takže neslavím.

anonym

Ano. Koupil jsem si odpoledne novou čínskou obuv u rákosníků z důvodu nedostatku financí. Je to dobrý začátek roku?