zjentek

Oslavíte finále MS v hokeji nějakou večeří s osmi knedlama?

Já už připravuji segedín 😂😂😂 no co už 🤷‍♂️ … 🤭

Nejlepší odpověď
Rocker

Mě by spíš zajímalo,co na výhru říká synek moccaa 😄
Jinak k večeři bodou karbanátky a 12 Plzeň,ale to by bylo i bez hokeje.

Další odpovědi
marci1

Já jsem u hokeje snědla asi 300 gr borůvek! 8 kulí, víc než v Sarajevu. Konečně medaile! Večer bude oslava. Hoši děkujeme. 🙂

paul1

Já už slavím bronz pivem.

jirka F

Jo je to úspěch po tolika letech měl jsem u toho sýrové koule a Kofolu takže jinak slavit budu duchem.

Kelt

Udělal jsem si 8 km procházku a několikrát šel po minimálně 16 schodech.

Moccaa

Si piš, synku 😎

Justin1

Moccaa možná ano, ale já ne. Sportovní události se na mých večeřích nijak neprojevují.

zjentek

Paul1>>> tak bacha ať to s tebou po 10 letech nezamává 😁😁😁