dust8

Oslavíme dnes vítězství Oskara pro Jokera za hlavní roli?

Nejlepší odpověď
Kelt

No zatím mi Joaquin Phoenix, ani Robert De Niro, ba dokonce režisér Todd Phillips nevolali a nestavili se u mne. Takže čekám, že se do hodiny ozvou. Ale budou muset přijet autem nebo helikoptérou.

Další odpovědi
elkon

Oslavuj si co chceš. Oscar není měřítko kvality pro Evropany. Američanům se líbí úplně jiné filmy než nám.

cochee

„vítězství oskara pro Jokera…“ ?? Cos to zase vyplodil, to nemá hlavu, patu ani břuch…

DoTazatel

Neoslavím. Jediný dobrý Joker byl v Batmanovi: Temný rytíř.
Joker (2019) mě vůbec nebavil, nudný film a hrozně přeceněný…

anonym

oslav to standardně tím, že ten film čmajzneš na BitTorrentu 🙂