Ošetření nohou

Pod prsty na nohou (špičkách) směrem dolů mě začala pálet pokožka.Při došlápnutí je to nepříjemné + zápach skoro jak z tvarůžek 🙂 ptám se zdejších doktorů jak to vyléčit 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

doktor nejsem ale je to zřejmě pěkně se rozbíhající se plísňové onemocnění. Takže si zajděte na kožní . Protože jak se to rozšíří je to pěkné svinstvo.

Další odpovědi
dědapetr

Dá se použít přípravek LAMISIL běžně k dostání v lékárnách.http://www­.lekarna.cz/la­misil-1×15gm-krem-1/

MacaM

Doporučila bych OK gel, na plísně a mnoho dalších kožních potíží velmi pomáhá.
Účinkuje do hloubky, neobsahuje chemii, může se i užívat vnitřně ve formě kapek na různé zánětlivé potíže sliznic. Osvědčil se i k hojení bérc. vředů, aftů, při krvácení dásní a mnoho dalšího.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou