Ev a

Potřebuji na katastre kvuli přepisu nemovitosti originál kupní smlouvy, nebo mi stací pouze kopie?

Dobrý večer, potřebuji na katastre kvuli přepisu nemovitosti originál kupní smlouvy, nebo mi stací pouze kopie? Děkuji za radu 🙂

Nejlepší odpověď
carpediem

Určitě originál, nebo notářem ověřená kopie.

Další odpovědi
Pepa25

Co je to přepis? 🙂 Katastr zapíše změnu vlastnického práva pouze na návrh, jenž musí mít jako přílohu listinu, na základě které má být zapsáno právo do katastru, nebo její úředně ověřená kopie.

Pepa25

carpediem: vidimaci (ověření kopie listiny), provádějí nejen notáři, ale i pověřené obecní úřady a pošta (prostě síť Czech POINT)