Meffinka

oriflame-jak s objednávkou?

Chci se zeptat jak je to přesně s objednávkou­..resp. chci si objednat jednu věc, ale není na skladě..jak to tedy s tímhle je? To si to jako nemůžu objednat nebo jak? děkuju

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud je napsáno, zboží není na skladě… tak si ho nemůžeš objednat

Další odpovědi
briketka10

když dotyčnou věc nemají skladem tak ji není možno objednat..
zkuste počkat na další katalog jestli bude..
nemám s Oriflame zkušenost jen s Avonem..
u některých velkých e-shopů existuje tzv. "hlídací pes"a pošlou e-mail, že již objednanou věc mají..

hanny 2

Jsem kosm.poradkyně Oriflamu a objednávám většinou přes internet.Ale někdy daný výrobek v centrálním skladu nemají a pak se dozvím,že v Brně v prodejním místě ano,tak mě to tam vezme kamarádka.S tím mě teda fakt štvou,protože třeba hned první den nové kampaně už něco,co je ve slevě nebo nějaký nový výrobek,nemají.Ale někdy mě to dají do faktury do rubriky ADO a dodají při příští objednávce.
Pokud kosm.poradkyně nejsi,tak si nějakou najdi a ona Ti to pohlídá a objedná,až to budou mít.