zjentek

orientačně- máte už kvůli války sbalený baťohy?

chci se zeptat zde na webu(i když to NENÍ fórum ;q), jestli tady nemáte odpověď na otázku, co vše se teď ještě musí stát, aby většině evropanů došlo, a teď to myslím vážně, aby jim došlo, že už jsme ve válce? Nebylo by lepší začít s nějakou prevencí(protest, domobrana), nežli bezbranně čekat na nevyhnutelné?
Tak třeba mě nebaví protesty, takže už mám baťoh sbalenej (dlouho), mám tam k přežití co dům dal a hokejku. Nechápu, že řadovej občan dělá, jako by se nechumelilo a „normálně utrácí“ ..je za tím snad slabě vyvinutej pud sebezáchovy, nebo něco takovýho?

Nejlepší odpověď
mosoj

Myšlenka je to správná, ale baťoh nebude stačit.

Další odpovědi
anonym

Protiatomové kryty pod obchodními centry (novodobé) to jistí…
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pro­tiatomov%C3%BD_bun­kr_Paruk%C3%A1%C5­%99ka