12kolemjdouc

Orgasmus nebo penetrace

Co je lepsi?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Samozřejmě penetrace.

Penetrace – metoda nepřímého zjišťování technických vlastností zemin vtlačováním nebo zarážením zkušebního tělesa určitého tvaru. Ze zjištěných hodnot odporu při zatlačování nebo z množství úderů na jednotku délky při zarážení lze usuzovat na pevnost, ulehlost a únosnost zeminy.

Další odpovědi
elkon

To nelze porovnávat. Každý výraz znamená něco jiného. Je to popsáno zde.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Penetrace_(sex)
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Orgasmus

agentpv

Pro mě je vzácnější např. výlet se ženou na kole, dát si někde pivo … sexu už bylo za ty roky dost.

paul1

Jak, kdy, ale obojí je výborné, když je čím a s kým jo a ještě kde 😁

paul1

Pro pobavení (trochu jiný sex):
Když budeš do mne vnikat prstama, dělej to pomalu a jemně.  Předtím si je ale pořádně nasliň,
abys celou silou pocítil  obrovský příval mojí energie. Tvoje elektrická zásuvka.
Stáhni si kalhoty, sedni si na mne a vychutnej si to, jak to jen jde.  Tvoje WC
Koupeme se spolu ve vaně, jsme spoutáni nekonečnou vášní,těla máme krásně mokroučká
a děláme spolu věci chutňoučké…  Tvoje mycí houba.
Jsem roztažená a vlhká.  Tvoje ponožka.
 Ahoj. Právě jdu k tobě a až tě navštívím, určitě skončíme v posteli. Ručím ti za to, že se zpotíš
z toho, co s tebou budu dělat! Tvoje chřipka.
 A nakonec vzpomínka z mládí: Bylo to poprvé. Slíbil, že bude něžný, ale bolelo to. Když jsem uviděla krev, vykřikla jsem.Vytáhl ho a ukázal mi ho. Byl veliký Můj první vytržený zub!