Pla

Organizace médií (redakční management)

Nevíte někdo o co jde? Popřípadě napsat co do té organizace patří? Děkuji
Doplňuji:
Potřebovala bych vědět, kdo všechno je v redakci (popř. jakou funkci vykonává)…

Snad je to ono :)

Nejlepší odpověď
annas

Pojmu management nejlépe odpovídá český termín – ŘÍZENÍ

Našla jsem vám Orgány časopisu – Statut časopisu Pedagogika. Snad by to mohlo být ono .

Oddíl VI . Orgány časopisu

  1. B odborné přípravě časopisu se podílejí dva orgány:
  1. redakční rada pod vedením redakční rady

; b) výkonná redakce pod vedením vedoucího redaktora

Další
Redakční rada
Výkonná redakce
Nápň práce pracovníků …
Odpovědnost za obsah atd

http://www.ped­f.cuni.cz/files/fi­le/uredni_des­ka/opatreni_de­kana/opad52012_s_p­rilohou.pdf