rosinka

Opustili byste ČR a Evropu?

Kdybyste měli tu možnost, uměli dobře anglicky a měli za mořem dobré rodinné zázemí. Odešli byste z Evropy a začali znovu? Např. v USA nebo na Novém Zélandě?
Doplňuji:
Díky za tip, hanny2!

Nejlepší odpověď
Drap

Jsem už na to starý, ale při takovýchto možnostech a současné politice u nás i v Evropě, bych byl asi už dávno pryč.

Další odpovědi
anonym

Kvuli politice ne . Vim , ze v kazdem state nadavaji obcane na sve politiky. I v Americe. 🙂 Ve Washington u bileho domu se nonstop stavkuje. 🙂 Same trubky , transparenty …
🙂
Neodesla bych kvuli styskani … -iv-

lexx

Velmi rád ale je pozdě, starý jsem, bez perspektivy. To chtělo ihned po revoluci (1989) a svět byl trochu jiný. Kdo pochopil včas udělal dobře. Dneska se to hroutí všude, krize je všeobecná, cesty zpátky není.

hanny 2

V USA ani na Novém Zélandě ne,ale možná tady ano – http://cestova­ni.idnes.cz/do­volene-snu-ktere-se-cechum-protahly-na-zbytek-zivota-pgn-/igsvet.aspx?c=A110825­_180955_igsvet_web
Doplňuji:
rosinko není zač,ať to vyjde jak si přeješ!

anonym

Jednou opustím i tento svět!

jendahun

Ano a okamžitě,ale ne do USA.To bych si teda pomohl…