bolak

Opravování překlepů na odpovědích

Jak tu někdo zmiňoval že by bylo dobrý aby šly opravovat překlepy, jako tomu bylo před zavedením nového zákona…

Já myslel že vy co ste stříbrný+ máte možnost příspěvek smazat, tak proč to prostě hned nesmažete, neopravíte si chybu a nevložíte ho znova? Nebo tak to nejde?

A jaký sou tam vůbec další výhody, co všechno může navíc Ag a Au uřivatel?

Nejlepší odpověď
annas

Když smažete svou odpověď, už ji nemůžete vložit znova. Viz můj přepis – černošský x černý. Smazala jsem odpověď kvůli jednomu neopravenému slovu a vložila odpověď do diskuze. Nevýhoda, mnoho tazatelů diskuze nesleduje, stejně jako odpovídající.

Dost často se stávalo, že si někteří uživatelé opravili svou chybnou odpověď, pokud nedostali bod. Když je třeba někdo v diskuzi upozornil na chybu, odpověď opravili a tvrdili, že ji měli správně. Nebo okopírovali od předchůdce. Všechno má svá pro a proti.

Další odpovědi
arygnoc

bohužiaľ, nejde.
Včera som zmazal pre chyby svoju odpoveď a ďalšiu som už nemohol vložiť.

Teda neostáva nič iné, iba po sebe kontrolovať napísané.

Skôr by som navrhoval možnosť dvoch či viac doplnení (či už pre všetkých alebo medailistov).
A samozrejme možnosť opráv.