CoreCZ

Oprávnění ve windows 7

Ahoj já mám win 7 a chci spustit jeden program ale když ho spustím tak mi to napíše že nemám dostatečné oprávnění a to jsem administrator a mam jediný svůj účet na notebooku předem děkuji za každou odpověď
Doplňuji:
spustit jako správce jsem zkoušel ale stejně je to to samé

Odpovědi
anonym

zkusit na program kliknout pravým myšítkem, naběhne menu a „Spustit jako správce“
Doplňuji:
potom jak píše Kole, klik. pravým tlač. na soubor, objeví se menu a klik na Vlastnosti, na kartě Kompatibilita vybrat (mě se osvědčilo XP (SP2)) a zaškrtnout Správce a potvrdit OK.

KdoSiOdJinud

Je tam ještě jeden účet, osobně win7 nepoužívám, ale když s tím za mnou přišel jeden človíček vyřešil jsem to odemknutím přes live linux, konkrétně TRK (Trinity Rescue Kit), postupoval jsem podobně jako při resetu hesla + v nabídce bylo odemknout i tohoto křiváka :)

Ale určo to půjde i jinak :)

Michal Kole

Vlastnosti kopatibilita, spouštět jako správce