Avatar uživatele
ivzez

Opravdu tu návštěvníci dnes (23. IX. 2020) položili jenom 16 nových otázek?

Nebo se mazalo hodně spamu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Hufnágl před 1309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Patrně panuje nechuť odpovídat na hloupé a nenápadité otázky a tak se účastníci moc nepřihlašují. A taky se dost maže, mně za poslední dva dny smazali 2 příspěvky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, opravdu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Podle mne spočítání nějakých prvků za určitou dobu není tématem na otázku. To mohu taky počítat písmena a pak to porovnávat v procentech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Celkovo sa poslednú dobu znížil počet aktívnych návštev na tejto stránke. Presné číslo by možno povedal admin, alebo zúfalec, ktorý si nájde číslo 1.otázky v požadovanom období a číslo tejto vašej otázky.
Verím, že to nie je zo strachu pred prenosom Covidu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Časté nahlašování a mazání znechutí uživatelům se dál přihlašovat. Admin naprosto neaktivní, evidentně nekompetentní člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Ono bude mnoho důvodů, proč sem lidi nechodí. Jednak to je mazání příspěvků, změna vzhledu a komplikovanější obsluha, jak by se to dalo nazvat… a opraváři nebudou mít co žrát!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No tak moment, minutku… jenom?

Paklíže 14 z nich nepoložit jen samotný dust8, tak 16 čerstvých otázek za den je celkem úspěch, ne? S přihlédnutím k existenci Googlu, který se nachází na stejné uživatelské rovině, zrovna jako odpovědi.cz, mně v průměru jedna otázka každou hodinu (započteno 8 hod. spánku) tedy nepřijde zrovna málo. Uvědomujete si vůbec, na co vše dokáže Google odpovědět? (A to nemluvě o realizovaných podnik. záměrech, které této společnosti nepochopitelně více a více otevírají svá vrátka.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Počet otázek není důležitý. Důležitější je jejich kvalita a ta zde neustále stoupá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@ Kelt > zaujal mne malý počet otázek, proto jsem se zeptala.
Pro Vás to možná téma na dotaz není, pro mne však ano.

před 1309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek