ivzez

Opravdu tu návštěvníci dnes (23. IX. 2020) položili jenom 16 nových otázek?

Nebo se mazalo hodně spamu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Patrně panuje nechuť odpovídat na hloupé a nenápadité otázky a tak se účastníci moc nepřihlašují. A taky se dost maže, mně za poslední dva dny smazali 2 příspěvky.

Další odpovědi
Drap

Ano, opravdu

Kelt

Podle mne spočítání nějakých prvků za určitou dobu není tématem na otázku. To mohu taky počítat písmena a pak to porovnávat v procentech.

led

Celkovo sa poslednú dobu znížil počet aktívnych návštev na tejto stránke. Presné číslo by možno povedal admin, alebo zúfalec, ktorý si nájde číslo 1.otázky v požadovanom období a číslo tejto vašej otázky.
Verím, že to nie je zo strachu pred prenosom Covidu…

anonym

Časté nahlašování a mazání znechutí uživatelům se dál přihlašovat. Admin naprosto neaktivní, evidentně nekompetentní člověk.

Hufnágl

Ono bude mnoho důvodů, proč sem lidi nechodí. Jednak to je mazání příspěvků, změna vzhledu a komplikovanější obsluha, jak by se to dalo nazvat… a opraváři nebudou mít co žrát!

zjentek

No tak moment, minutku… jenom?

Paklíže 14 z nich nepoložit jen samotný dust8, tak 16 čerstvých otázek za den je celkem úspěch, ne? S přihlédnutím k existenci Googlu, který se nachází na stejné uživatelské rovině, zrovna jako odpovědi.cz, mně v průměru jedna otázka každou hodinu (započteno 8 hod. spánku) tedy nepřijde zrovna málo. Uvědomujete si vůbec, na co vše dokáže Google odpovědět? (A to nemluvě o realizovaných podnik. záměrech, které této společnosti nepochopitelně více a více otevírají svá vrátka.)

Emefej

Počet otázek není důležitý. Důležitější je jejich kvalita a ta zde neustále stoupá.

ivzez

@ Kelt > zaujal mne malý počet otázek, proto jsem se zeptala.
Pro Vás to možná téma na dotaz není, pro mne však ano.