Ondrisek

Opravdu to nejde nejak Žalovat?

Dobrý den mám otázku jestli nejde zalovat minecraft server M-craft [Warez] [Skins free] [30] zaplatil jsem si hrace za 20 Kc byl jsem hracem, pak jsem si postezoval ze mne kill zombie a ze kdyz si nekdo zaplati 20,– a jeste dvakrat aby tam mohl byt a oni mne dali do vezeni a hrace mi odepbrali, proto nemuzu nic delat a jeste prosba na ten server co jsem napsal, varujte lidi aby jim nenaskočili→ Vytvořte skupiny na FB nebo na svem blogu varujte lidi pred tymto serverem prispejete tim dobre veci........ Moc děkuji, že se dalši lidi treba diky vam nenachytaji
Doplňuji:
Odebrali------>Pardon za Překlep

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, jde to žalovat. Žalovat můžeš cokoli, otázkou zůstává jak budeš úspěšný. Právníci přímo milují takovéto žaloby, dopředu vědí jak to dopadne. Pokud jsou dobří, tak to pdokáží šikovně protahovat, odvolávat se a podobně. A penízky se jim jen hrnou.

Další odpovědi
arygnoc

Skúšali ste niekedy zažalovať Športku, že nevytiahli Vaše čísla?
Asi by to neišlo, je to hra, o rizikách ste vedeli, zaplatili ste dobrovoľne.
Je to síce smutné, že sa takto zachovali (alebo že Vy ste postavu nezvládli), ale, bohužiaľ, je to tak.

bolak

Chápu to správně že chceš žalovat server kvůli dvaceti korunám?

(žalobníček žaluje, pod nosem si maluje…)