MonkeyKing

Opravdu ten co vystuduje zoologie jde uklízet bobky do zoo?

Slyšel jsem že prý to je pravda. Půjdete studovat zoologie, a pak pro vás nikde nebude využití, proto půjdete do zoo uklízet bobky a dávat jim tam žrádlo. Opravdu mě to zarazilo a myslím si, že to není pravda – co myslíte?
Doplňuji:
Mám na mysli – pracuje tam poté celých 40 let??? Do důchodu?? Není to trochu neuctivé?

Nejlepší odpověď
anonym

Si piš.Myslíš si,že když někdo vystuduje medicínu tak jde hned operovat ? Jsi na omylu!

Další odpovědi
mosoj

Pokud na nic jiného nebude zůstane u těch bobků. To záleží jenom na něm.
Říká ti něco profesní postup ?

Lucijej

Nejde jen o to vystudovat obor, člověk musí taky projevit iniciativu, tvrdě pracovat, né jen předhodit diplom. Když bude šikovný, postoupí. Ale klidně se může najít někdo, kdo bude takhle spokojený, každý není kdovíjak ctižádostivý.

anonym

To není pravda. Absolventi zoologie dělají odbornou práci. Bobky uklízejí absolventi sociologie.