Opravdu takhle často jezdí v Praze metro?

http://metropra­ha.eu/wp-content/upload­s/2015/01/Jiz­dni-rad-linka-C-Florenc-smer-Haje.pdf
Praha Florenz směr Háje
Z Florenz to opravdu jezdí tak často, např. hodina 9..tak v 02, pak hned 05, 07,10,13 ?atd

Odpovědi
Dochy

Ve špičkách jsou intervaly kolem 2–3 minut. Myslím, že „technologické“ minimum je asi 1,5 minuty

Hlada

Jen ve špičkách. Stáhni si aktuální jízdní řád.

Edison

Ne. Z Florenze fak v Pze nic nejezdí. Jinak v Pze je 100 s interval poměrně běžná věc na C.